Karrier

Szervizes- karbantartó kollégákat keresünk!

Feladatok:

Javítási és karbantartási feladatok elvégzése helyszínen és a cég telephelyén, ügyfelekkel való szakmai egyeztetések, panaszok kezelése, ügyfelek felvilágosítása a meghibásodások okairól, tanácsadás
Sütő és Cukrászipari gépek és berendezések helyszíni telepítése és beüzemelése
Gépek állapotának felmérése, hibakeresés
A javításokhoz szükséges alkatrészek beazonosítása, a megrendeléshez szükséges információ megadása
Munkalapok pontos vezetése, határidőre történő leadása, a teljesítések dokumentálása

Elvárásaink:

Műszaki végzettség, sütő és cukrászipari gépek ismerete 3-5 év szakmai gyakorlat
Elektrotechnikai vagy mechanikai végzettség
B kategóriás vezetői engedély és vezetési gyakorlat
Jó kommunikációs képesség, ügyfélkezelési gyakorlat
Önálló munkavégzésre való képesség
Precíz, pontos munkavégzés
Terhelhetőség

Amit kínálunk:

Azonnali munkakezdés
Biztos jövedelem
Hosszútávú munkalehetőség
Kellemes munkahelyi légkör, dinamikus csapat
Teljes munkaidő (8 órás), alkalmazotti munkaviszonyban
Mobiltelefon, munkaruha, szerszámok, tablet, céges jármű, éves bónusz

Munkavégzés helye:

Országos

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődést, kérjük küldje el önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével, a bakeline@bakeline.hu e-mail címre.

Gyors Szerviz kiszállási idő

Nem csak a tőlünk vásárolt gépek esetén

Minőségi szerszámok

Magas műszaki tudású szakemberek

Újszerű felszerelt szervizautók